KONTAKT

David Morgenstein
tel: 605 204 051
deckkomplet@email.cz
třída Míru 1981, Tachov

AKTUÁLNĚ

arr3Zaměření budov pomocí dronuVýškové zaměřování objektů a vytvoření fotodokumentace. Zjištění stavu pro pojišťovny nebo archivní... arr3Volná pracovní poziceOd 1.3.2020 nabízíme pracovní pozici v oboru nátěry a renovace střech, fasád, obsluha pracovních...

 

 

 

 

 

 

PARTNEŘI:

 

 

 

 

 

 

 

 


Mobilní pískování
PÍSKOVÁNÍ (MOBILNÍ JEDNOTKOU)
Nejsme limitování velikostí ani tvarem pískovaného objektu.
 
 

Pískování, renovace a nátěry starých povrchů, které je třeba očistit nebo barevně sjednotit. Práce plně mobilním zařízení bez nutnosti elektrických přípojek. Zajistíme nátěr nebo nástřik pískovaného povrchu dle požadavku na životnost. Čištění i extrémě zkorodovaných nebo znečištěných částí a práce v náročných podmínkách. Nabízíme také výškové pískování sloupů a stožárů.

 

Pískování kovů:
konstrukcí, mostů, nádrží, rámů, kontejnerů, pracovních nebo zemědělských strojů, sloupů, stožárů, potrubí, karoserií, předúprava hutního materiálu, jizdních kol, elektronů a mnoho dalšího.
 
Pískování dřeva:
srubů, dřevostaveb, obložení, lodí, trámů, dveří, zárubní, okenních rámů a mnoho dalšího.
 
Pískování kamene:
kamenných mostů, zdiva, cihlových stropů, soklů a obložení, chodníků, schodů, čištění grafity, olejových skvrn, historických prvků (kašny, náhrobky, pomníky, ozdobné prvky) a mnoho dalšího.
 
Bezprašné pískování s vodní clonou:
pískování s vodní clonou se používá všude tam, kde je nutné maximálně eliminovat prašnost, která při pískování vzniká. Jsou to především veřejné prostory nebo zástavby kde by mohly vzniknout škody na majetku třetím osobám. V uzavřených prostorech clona výrazně zvyšuje viditelnost při práci. Není příliš vhodná na pískování kovových povrchů. V případě potřeby je ale možné zamezit rezavění použitím inhibitoru koroze.

Základní stupně očištění povrchu podle ČSN ISO 8501-1

ČSN ISO 8501-1 DIN 55928 SIS 055900í SSCP Popis
Sa 3 Sa 3 Sa 3 SP - 5 otryskání až na vizuálně čistý povrch
Sa 2,5 Sa 2,5 Sa 2,5 SP - 10 velmi důkladné otryskání
Sa 2 Sa 2 Sa 2 SP - 6 důkladné otryskání
Sa 1 Sa 1 Sa 1 SP - ? lehké otryskání
St 3 St 3 St 3 SP - 03 velmi důkladné ruční a mech.čištění
St 2 St 2 St 2 SP - 2 důkladné ruční a mech.čištění

REALIZOVANÉ ZAKÁZKY