KONTAKT

David Morgenstein
tel: 605 204 051
deckkomplet@email.cz
třída Míru 1981, Tachov

 

 

 

 

 

 

PARTNEŘI:

 


Renovace střech
ČIŠTĚNÍ, NÁTĚRY A RENOVACE STŘECH
Dlouhá životnost. Záruka. Individuální přístup.

 

Kompletní renovace plechových, eternitových, taškových nebo i lepenkových střech. Čištění od mechů a lišejů, odstraňování starých nátěrů a rzi, pískování, hloubkové penetrace, opravy střech, výměna poškozených částí a jiné. Profesionální vybavení a výškové plošiny s dosahem 21 metrů. Široká nabídka barev a odstínů.

 

Čištění střech:
Prvním a jedním z nejdůležitějších kroků při renovaci střechy je kvalitní očištění. Čištění provádíme vysokým tlakem vody s regulací výkonu dle aktuálního stavu střechy. Podle potřeby je také možné použít různé chemické prostředky.   
 
Pískování střech:
Při silném znečištění odstraníme starý nátěr pískováním. Takto připravný povrch je téměř dokonale očištěn a odmaštěn. Kombinace pískování a nového nástřiku má ty nejlepší předpoklady pro maximální životnost. Je třeba ale počítat s vysokou prašností a vyššími nádklady.
 
Pentrování střech:
Dalším důležitým krokem je pentrace před samotným nátěrem nebo nástřikem. Penetrace zajistí zpevnění povrchu, zamezí nasákavosti a zlepšuje přídržnost barvy. Samotná penetrace není ochrannou 
vrstvou a aplikuje se pouze v kombinaci s novým nátěrem.   
 

Nátěry (nástřiky) střech:
Posledním krokem je samotná aplikace barvy. Provádí se nátěrem nebo nástřikem. Pro krátkodobou živostnost postačí jedna vrstva. Pro střednědobou životnost 2 vrstvy. A pro dlouhodobou životnost 3 vrstvy. Velký vliv na živostnost má také prostředí ve kterém se střecha nachází. Dále orientace střechy, sklon i barevný odstín. Je tedy nutné všechny tyto věci zvážit a tomu přizpůsobit celkový postup. 
 

REALIZOVANÉ ZAKÁZKY