PŘÍJEM ZAKÁZEK:

DECK KOMPLET s.r.o.
tř. Míru 1981, Tachov, 347 01
David Morgenstein
tel: +420 605 204 051
deckkomplet@email.cz

NOVINKY 2019:

arr3Kränzle 240bar 16lNovinkou v naší firmě je vysokotlaká mycí jednotka s výkonem 240bar a průtokem 16l/min s vlastním... arr3Barvy HEMPEL - ProfesionalSpolupráce s firmou HEMPEL v oblasti nátěrových systémů a technologických postupů.... arr3Pískování s vodní clonouVodní clona minimalizuje prašnost při tryskání až o 95%. Vhodná především v zástavbách nebo všude...

Mobilní pískování
TRYSKÁNÍ, PÍSKOVÁNÍ - MOBILNÍ JEDNOTKOU
Od 1.1.2018 nabízíme pískování s vodní clonou - snížení prašnosti až o 95%.


Nabízíme pískování a renovace starých nebo zašlých povrchů, které je třeba očistit nebo barevně sjednotit. Nátěr a nástřik opískovaného povrchu dle požadavku na životnost. Čištění i extrémě zkorodovaných nebo znečištěných částí a práce v náročných podmínkách. Nabízíme výškové pískování nebo práce z pracovních klecí. Práce plně mobilním zařízením bez nutnosti el. přípojek. Nejsme limitováni velikostí ani tvarem pískovaného objektu.


Pískování kovů:
konstrukcí, mostů, nádrží, rámů, kontejnerů, pracovních nebo zemědělských strojů, sloupů, stožárů, potrubí, karoserií, předúprava hutního materiálu, jizdních kol, elektronů a mnoho dalšího.

Pískování dřeva:
srubů, dřevostaveb, obložení, lodí, trámů, dveří, zárubní, okenních rámů a mnoho dalšího.

Pískování kamene:
kamenných mostů, zdiva, cihlových stropů, soklů a obložení, chodníků, schodů, čištění grafity, olejových skvrn, historických prvků (kašny, náhrobky, pomníky, ozdobné prvky) a mnoho dalšího.

Bezprašné pískování s vodní clonou:
pískování s vodní clonou se používá všude tam, kde je nutné maximálně eliminovat prašnost, která při pískování vzniká. Jsou to především veřejné prostory nebo zástavby kde by mohly vzniknout škody na majetku třetím osobám. V uzavřených prostorech clona výrazně zvyšuje viditelnost při práci. Není příliš vhodná na pískování kovových povrchů. V případě potřeby je ale možné zamezit rezavění použitím inhibitoru koroze.

Základní stupně očištění povrchu podle ČSN ISO 8501-1 :

ČSN ISO 8501-1DIN 55928SIS 055900íSSCPPopis
Sa 3 Sa 3 Sa 3 SP - 5 otryskání až na vizuálně čistý povrch
Sa 2,5 Sa 2,5 Sa 2,5 SP - 10 velmi důkladné otryskání
Sa 2 Sa 2 Sa 2 SP - 6 důkladné otryskání
Sa 1 Sa 1 Sa 1 SP - ? lehké otryskání
St 3 St 3 St 3 SP - 03 velmi důkladné ruční a mech.čištění
St 2 St 2 St 2 SP - 2 důkladné ruční a mech.čištění

REALIZOVANÉ ZAKÁZKY